Myslibořice:
Vodička - Štefaňák, Brunclík, Palát (Pekárek R.), Kocáb - Horák J., Horák M., Mencák (Hort), Pekárek O.(Mrňa), - Jíra, Svoboda

Smrk: Koš - Fňukal, Wortner, Foltýn, Martinovský - Jaskula, Ondrák, Suchánek, Helíšek - Voda, Nesvadba (Benáček)

Report:
Myslibořice nenechaly nic náhodě a hned v první minutě skóruje po pěkné akci kapitán mužstva Tomáš Palát-1:0.Další branky na sebe nedaly dlouho čekat-do poločasu se trefil dvakrát Martin Horák,jednu branku přidala naše nová posila Jakub Horák a Radek Jíra-5:0.Řada vyložených šancí zůstala ještě nevyužita.
Hned po přestávce na sebe upozornil domácí kanonýr Lukáš Svoboda-6:0.Potom následovalo mnoho nepřesností na obou stranách a chyby hlavně v myslibořické obraně,jejíchž výsledkem byl pokutový kop Smrku,který s přehledem proměnil Ondrák-6:1.Vedoucí celek soutěže se však prosadil ještě dvakrát-nejdříve střílí Svoboda gól na 7:1 a na konečných 8:1 upravuje střídající Zdeněk Hort.
Příští neděli 12.4.2009 nás čeká těžké derby utkání na hřišti v Lipníku-zápas začíná v 15:30 hodin,odjezd je naplánován na 14:30 hodin.Zveme naše příznivce-pojeďte naše hráče povzbudit!!!