Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Myslibořice - Nové Syrovice "B"

Myslibořice si s chutí zastřílely proti oslabené rezervně Nových Syrovic, která přijela k utkání jen s 9 hráči včetně brankáře..

Myslibořice - Nové Syrovice "B" 10:0 (4:0)

Branky: 34', 47', 52' a 64' Martin Čapoun - 20' a 68' Miloš Mezlík, 36' a 80' Michal Šoustal, 42' a 53' Miroslav Ludvík

Rozhodčí: Libor Svoboda

Sestava Myslibořice: Václav Novotný - Tomáš Kratochvíl, Lubomír Macháček, Hynek Svoboda, Vojtěch Mrňa (46' David Šoustal) - Stanislav Marek, Martin Čapoun "C", Michal Šoustal, Miroslav Ludvík (66' Patrik Nováček) - Vojtěch Čapoun (46' Jiří Nováček), Miloš Mezlík

Sestava Nové Syrovice "B": Marek Novák - Luboš Růžička, Jakub Weidenthaler, Robin Janoušek "C", Jakub Vlček, Leoš Nejerál, Pavel Novák, Petr Fouma, Pavel Jenerál

Žluté karty: 0:0

Diváků: 80

Myslibořice hostily v posledním domácím zápase předposlední rezervu Nových Syrovic. Přesto, že „A“ tým Nových Syrovic hrál až v neděli, hosté se dostavili v nekompletním počtu hráčů, včetně brankáře jich do Myslibořic přicestovalo 9, takže už před výkopem byl daný scénář utkání. Hosté napáskovaní na hranici svého velkého vápna a nekonečné dobývání branky Marka Nováka. Právě brankář hostů si nemohl na rozdíl od Václava Novotného stěžovat na práci a rozehrávání odkopů od branky. Svatyně hostů odolávala brance až do 20. minuty, než napřáhl na hranici velkého vápna Miloš Mezlík a otevřel brankový účet tohoto zápasu. V 34. minutě se hlavou prosadil v ponechané výhodě Martin Čapoun. O dvě minuty později poslal další prudký projektil na branku hostí Michal Šoustal a bylo to 3:0. Do poločasu se ještě výstavně trefil Miroslav Ludvík, který vyhnal pavouky z pravého horního rohu. Šancí na skórování bylo ještě víc, ale hráčům Myslibořic chyběl klid v zakončení.
Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu a hned na začátku našel Michal Šoustal zpětnou přihrávkou Martina Čapouna a bylo to 5:0. V 52. minutě už Martin Čapoun dovršil hattrick, po vyšachování obrany Nových Syrovic střílel do prázdné branky. O minutu později dorážel míč za záda Marka Nováka důrazný Miroslav Ludvík a vstřelil svoji druhou branku v zápase. Martin Čapoun dokázal vstřelit i 4. branku v zápase za 30 minut hry, ani tentokrát to neměl nijak těžké, jen si dobře naběhl na přihrávku Miloše Mezlíka navýšil skóre na 8:0. V 68. minutě vstřelil svoji druhou branku v zápase i Miloš Mezlík. Na konečných 10:0 upravil skóre nejlepší hráč zápasu Michal Šoustal s přispěním jednoho z beků, který míč tečoval nechytatelně pro brankáře.  Zápas tak skončil kanonádou pro domácí, nedalo se také čekat nic jiného, když bylo hostů celý zápas o dva méně.

Nejlepší hráči: Michal Šoustal, Martin Čapoun - Robin Janoušek, Marek Novák