Sestava :  Virgl J. - Křivánek J. – Burian J. - Nováček J. – Vejvoda P. © - Novák J. – Denemarek D. - Šoustal D. – Salák M. – Filipec M. – Mašeja D. – Strohmer F. – Pachr P.

Branky : Vejvoda P.

Rozhodčí: Pikart

Report

Po delší době nás čekal silný soupeř, se kterým jsme navíc bojovali o průběžné druhé místo.

Od začátku bylo vidět, že soupeř má svou kvalitu, ale naši kluci bojovali, vytvářeli si spoustu šancí, které bohužel nebyli schopni proměnit. Skóre otevřel Pavel Vejvoda přesnou hlavičkou po přesném rohu Davida Šoustala. Bohužel další vyložené šance jsme nevyužili, ale taky jsme soupeře do žádné nepustili.

Do druhé půle nastoupil za soupeře Martin Skryja a hra se postupně vyrovnávala. My jsme dál spalovali vyložené šance a soupeř nás postupně zatlačil na naši polovinu. Trest za nevyužité šance přišel pět minut před koncem zápasu, kdy se po rohu prosadil Martin Skryja a srovnal na konečných 1:1.

Přesto, že jsme ztratili dva body, musíme kluky pochválit za předvedený výkon a bojovnost. Když budou takto pokračovat, nemusíme se bát žádného soupeře.