Čáslavice - Sádek : Myslibořice

Myslibořice uspěly i na horké půdě v Čáslavicích a připsaly si další výhru..

Čáslavice - Sádek : Myslibořice 2:4 (0:1)

Branky: 31' Miroslav Ludvík, 75' Martin Čapoun, 76' Milan Pevný, 79' Daniel Kunčík - 53' a 60' Jiří Kopl

Rozhodčí: Libor Svoboda

Sestava Myslibořice: Radek Vodička (73‘ Tomáš Palát)  Martin Čapoun „C“, Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Pavel Vejvoda - Miroslav Ludvík (67‘ Milan Pevný), Michal Šoustal, Stanislav Marek, David Šoustal (63‘ Daniel Kunčík) - Miloš Mezlík, Bohumil Mencák (77‘ Lukáš Svoboda)

Sestava Čáslavice  Sádek: Jiří Vaníček - David Šmehlík (46‘ Jiří Kopl), Jiří Čurda (46‘ Marian Klika), Michal Busta, Jiří Kacetl, Ladilav Rubák (68‘ Petr Bednář), Tomáš Rygl, Patrik Růžička, Jan Vecheta, Michal Zikmund „C“, Kamil Vybíral (82‘ Václav Kacetl)

Žluté karty: 3:2

Diváků: 100

K prvnímu venkovnímu utkání nové sezóny zajížděly Myslibořice na horkou půdu sestupujícího nováčka z Okresního přeboru, tedy celku Čáslavice - Sádek. Ze začátku zatápěl domácí obraně hbitý Miroslav Ludvík, který nenechal domácí obranu s brankářem vydechnout. Byli to naopak domácí, kteří mohli jít do vedení. Jenže impotence útočníků a skvělé zákroky Radka Vodičky drželi nulu pro domácí na ukazateli skóre. Skóre přece jen otevřel Miroslav Ludvík, který se protáhl v pokutovém území a střelou na zadní tyč se nemýlil. Z malého vápna nedokázal zakončit velice dobrou akci Myslibořic Miloš Mezlík, ani dorážka Bohumila Mencáka do břevna se neujala a tak se do kabin šlo za hubeného vedení hostů z Myslibořic. První poločas byl plný šancí na obou stranách a početné divácké návštěvě se zápas musel zamlouvat.
Druhý poločas začali lépe hosty, po nedorozumění obrany s brankářem, nicméně nutno podotknout, že pomocí faulu vyrovnal Jiří Kopl. O 7 minut později po krásné křídelní akci zakončoval Jiří Kopl už svoji druhou trefu v zápase, tentokrát jako z fotbalové učebnice. Hosté cítili křivdu ze strany rozhodčího, který ji možná kompenzoval trošku přísnou, nicméně penaltou pro Myslibořice, k té se po delším čase postavil Martin Čapoun a těžkou situaci zvládl, milimetrovou ránou penaltu proměnil, i když Jiří Vaníček vystihl směr. Domácí se poté sesypali a o minutu později křídelní akci Bohumila Mencáka zakončoval dělovkou bez přípravy střídající Milan Pevný. O další tři minuty další závar před Čáslavickou brankou zakončil svojí premiérovou brankou Daniel Kunčík a završil tak smrtící čtyřminutovku. Domácí poté vrhli všechny síly dopředu, ale střídající brankář Tomáš Palát za zraněného Radka Vodičky už za svá záda žádný míč nepustil i když Myslibořice dohrávali v deseti lidech, neboť Pavel Vejvoda nemohl pokračovat ve hře pro zranění a na lavičce už nebyl nikdo kdo by ho nahradil. Na mále měl Tomáš Palát jen při nedorozumění s jedním se svým stoperem, kdy byl nařízen nepřímý kop vně pokutového uzemí za malou domů, dobře rozehranou situaci však domácí hráč nezvládl a tak si Myslibořice odváží z Čáslavic cenné tři body za výhru 2:4.

Nejlepší hráči: Tomáš Kratochvíl, Miroslav Ludvík - Kamil Vybíral, Jiří Kopl