Hodnocení podzimní části sezóny 2008-9 muži TJ Myslibořice
30.03.2009 22:52
Hodnocení podzimní části sezóny 2008-9 muži TJ Myslibořice
III. třída A
Do nové sezóny 2008-9 vstoupili muži pod vedením trenéra Zdeňka Petra z Třebíče.V kádru nedošlo k podstatným změnám,hostování u nás prodloužili Martin Horák z Valče,Roman Štefaňák a Ondřej Maštera z Hrotovic a také Lukáš Pekárek z Jaroměřic n.R.Do Radkovic přestoupil Jakub Štrunc a na hostování tamtéž odešli Milan Pevný a Tomáš Juránek.V jaroměřickém dorostu hostuje Martin Čapoun a ve vladislavském Jiří Čermák.
V prvním kole Litovel Cupu jsme hostili celek z Vladislavi,který hraje II.třídu.Po nerozhodném výsledku 2:2 jsme byli vyřazeni v penaltovém rozstřelu(4:5).
V přípravném zápase se Sokolem Martínkov jsme po zlepšeném výkonu ve 2.půli vyhráli 3:1(0:1).
První mistrovské kolo k nám zavítal nováček soutěže ze Svatoslavi.Po dobrém výkonu jsme si připsali první 3 body za vítězství 4:0(2:0).
Stejným výsledkem skončilo i naše druhé vystoupení,tentokrát ve Smrku-0:4(0:3).
V derby se sousedním Lipníkem bylo rozhodnuto do přestávky-opět naše taxa 4:0(4:0).
Proti posílenému "B" týmu Rapotic jsme se na jeho půdě dokázali prosadit až po přestávce a jak jinak než 0:4(0:0)
Neuvěřitelná série 4:0 pokračovala i v pátém kole doma proti Hodovu.Poločasový výsledek byl 2:0.
O týden později jsme ještě 5 minut před koncem prohrávali ve Valči 2:0.V dramatickém závěru jsme vybojovali alespoň bod-2:2(1:0).
V 7.kole na sebe narazily dva dosud neporažené týmy.Domácí Myslibořice přivítaly Rouchovany.Velice kvalitní zápas skončil zaslouženým vítězstvím 4:1(2:0).
V dalším domácím zápase jsme pouze remizovali s Březníkem 1:1(1:1).Navíc byl vyloučen Martin Horák,který nás tak oslabil na další 3 soutěžní kola.
V Čechtíně jsme přišli o 2 body v samotném závěru-1:1(0:1).
Náladu jsme si spravili doma s Koněšínem.Po dobrém výkonu jsme vyhráli 4:1(1:1).
Povinné body jsme dovezli ze hřiště Aera Náměšť n.O.Za zmínku stojí neproměněná penalta Tomáše Paláta a červená karta Vojty Mrně,za kterou vyfasoval naštěstí jen podmínku.
Budišov-Nárameč "B" jsme rozstříleli vysoko 5:0(4:0).
Poslední podzimní kolo jsme zajížděli do Kralic.Dle postavení v tabulce jsme byli favoritem,což se také nakonec potvrdilo i na hřišti a za vítězství 0:3(0:1) jsme si připsali další 3 důležité body.
Po podzimní části sezóny nám patří první příčka v tabulce III.třídy sk.A se šestibodovým náskokem před celkem Rouchovan.Sedm bodů na nás ztrácí Lipník a ještě o bod méně má Březník.V jarní části nás však čekají velmi těžké duely na hřištích těchto soupeřů.
Podzimní výsledky:
Litovel cup -1.kolo Myslibořice-Vladislav 2:2 (1:1) penalty 4:5 Br.:Šoustal,Jíra
Příprava:Myslibořice-Sokol Martínkov 3:1(0:1) Br.:Mencák,Smolka,Kocáb(P)
1.kolo Myslibořice-FC Svatoslav 4:0(2:0) Br.:J.Pekárek,Horák,Mencák,Hort
2.kolo FC Smrk-Myslibořice 0:4(0:3) Br.:Jíra2,Horák,Svoboda
3.kolo Myslibořice-Sokol Lipník 4:0(4:0) Br.:Palát,Mencák,Jíra,Kocáb(P)
4.kolo FC Rapotice "B"-Myslibořice 0:4(0:0) Br.:Horák2,Svoboda2
5.kolo Myslibořice-Sokol Hodov 4:0(2:0) Br.:Svoboda3,Horák
6.kolo SK Valeč-Myslibořice 2:2(1:0) Br.:Palát(P),Jíra
7.kolo Myslibořice-I.SK Rouchovany 4:1(2:0) Br.:Svoboda3,Horák
8.kolo Myslibořice-Sokol Březník 1:1(1:1) Br.:Jíra
9.kolo Dr.Čechtín-Myslibořice 1:1(0:1) Br.:Mencák
10.kolo Myslibořice-TJ Koněšín 4:1(1:1) Br.:Svoboda2,Jíra,J.Pekárek
11.kolo AERO Náměšť-Myslibořice 0:2(0:1) Br.:Svoboda,Palát
12.kolo Myslibořice-Budišov/Nárameč "B" 5:0(4:0) Br.:Svoboda3,Jíra2(1P)
13.kolo Kralice-Myslibořice 0:3(0:1) Br.:Horák,Jíra,Svoboda
Střelecká tabulka:
Lukáš Svoboda 16x
Radek Jíra 9x
Martin Horák 7x
Bohumil Mencák 3x
Tomáš Palát 3x
Jiří Pekárek 2x
Zdeněk Hort 1x
Petr Kocáb 1x
Konečná tabulka:
TABULKA |
||||||||
Pořadí |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
|
1. |
Myslibořice |
13 |
10 |
3 |
0 |
42: 6 |
33 |
|
2. |
Rouchovany |
13 |
8 |
3 |
2 |
39:18 |
27 |
|
3. |
Lipník |
13 |
8 |
2 |
3 |
31:15 |
26 |
|
4. |
Březník |
13 |
7 |
4 |
2 |
35:20 |
25 |
|
5. |
Čechtín |
13 |
7 |
2 |
4 |
33:21 |
23 |
|
6. |
Koněšín |
13 |
7 |
1 |
5 |
38:33 |
22 |
|
7. |
Rapotice B |
13 |
6 |
0 |
7 |
25:26 |
18 |
|
8. |
Valeč |
13 |
5 |
2 |
6 |
27:21 |
17 |
|
9. |
Budišov-Nárameč B |
13 |
5 |
2 |
6 |
18:27 |
17 |
|
10. |
Kralice |
13 |
5 |
1 |
7 |
18:33 |
16 |
|
11. |
Svatoslav |
13 |
4 |
1 |
8 |
33:37 |
13 |
|
12. |
AERO Náměšť |
13 |
3 |
4 |
6 |
11:23 |
13 |
|
13. |
Smrk |
13 |
2 |
1 |
10 |
22:42 |
7 |
|
14. |
Hodov |
13 |
0 |
2 |
11 |
7: 57 |
2 |
———
Zpět