TJ ŠEBKOVICE "B" - TJ MYSLIBOŘICE

Myslibořice byly celý zápas lepším týmem, přesto dostaly od Šebkovické rezervy 6 gólový výprask..

Šebkovice "B" - Myslibořice 6:2 (5:0)

Branky: 52' Bohumil Mencák, 65' Martin Čapoun

Sestava: Vodička - Štefaňák (Čapoun), Palát "C", Kocáb, Křivánek - Horák J., Pekárek O., Horák M., Jíra - Mencák, Svoboda

Rozhodčí: Čejka - Křen - Vídeňský

Žluté karty: 2:0

Počet diváků: 60

Průběh utkání: Dohrávka z podzimu mezi Myslibořicemi a domácími Šebkovicemi se odehrála na náhradním (pískovém) hřišti v Šebkovicích. Myslibořice vstoupily do zápasu lépe, ale úvodní převahu v podobě rohových kopů nedokázaly využít. Nic nenapovídalo tomu, že se stane to co se stalo. Hned z prvního brejku rychlonohého útočníka Šebkovic padla branka a pro Myslibořice to byla ledová sprcha. O několik minut později už to bylo 2:0, když brankář Vodička podcenil zdánlivě neškodnou střelu, která propadla za jeho záda. Myslibořice však neházely flintu do žita a snažily se o vyrovnání, ale největší šance Svobody z malého vápna zůstala neproměněná. Další nakoplí míč za myslibořickou obranu a hbytý útočník domácích obehrál bezmocného brankáře Vodičky 3:0, toto se opakovalo ještě 2x do poločasu, jako přes kopírák s tím, že to útočník ještě vyšperkoval nahrávkou před prázdnou bránu. Myslibořice tak prohrávaly po poločase už 5:0, protože Šebkovice měly v poločase 100% úspěšnost v proměňování šancí, prakticky do čeho koply, tak byl gól!

V druhé půli se myslibořická hra ještě spřesnila a brzy se dočkaly i branky, jmenovitě s kopačky nejlepšího střelce Myslibořic, poté co napálil míč z malého vápna tváří v tvář s domácím brankářem nekompromistě do branky. Myslibořice se dále tlačily do zakončení, ale nedokázaly usměrnit míč do brány. To se povedlo až Martinu Čapounovi, který si připsal svůj první start v soutěžním utkání mužů za Myslibořice a zároveň první branku, po návratu z hostování v Destrukci Jaroměřice n/R! Skóroval po pohledné přímočaré akci Myslibořic, po ose Horák M. - Mencák, když si naběhl na centr a vystřelil, střela však skončila jen na tyči, ale tu následně doklepl do prázdné brány. Bohužel to byla poslední branka hostů, další příležitosti zůstaly neproměněny. Vypadalo to, že se zápas chýlí ke konci a v tom přišla první šance Šebkovic v druhém poločase, myslibořická obrana zatáhla za záchranou brzdu a z následujícího přímého kopu Šebkovice nádherně skórovali a navýšily skóre na konečných 6:2!