TJ Myslibořice - SK Nové Syrovice

Myslibořice na úvod sezóny remízovaly s nováčkem soutěže z Nových Syrovic 4:4..

Myslibořice - Nové Syrovice 4:4 ( 3:2 )

Branky: 1' a 33' Bohumil Mencák, 31' a 84' Lukáš Svoboda - 8', 32' a 70' Dvořák, 62' Růžička

Rozhodčí: Čejka - Ošmera - Vrzáček

Sestava: Vodička - Křivánek, Jíra, Palát "C", Štefaňák ( Čapoun ) - Horák J., Papoušek, Horák M., Šoustal ( Pekárek R. ) - Mencák, Svoboda

Žluté karty: bez karet

Diváků: 100

Průběh utkání:  V prvním domácím zápase nového soutěžního ročníku 2010/2011 Okresního Přeboru Třebíč se Myslibořice utkaly s nováčkem soutěže z Nových Syrovic.. V tomto střetnutí se Myslibořice musely obejít bez zraněného Kocába a Haranta, který se nezúčastnil z pracovních důvodů. V základní sestavě se objevila také letní posila Ondřej Papoušek, který přišel do Myslibořic na půlroční hostování z TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou..

Do zápasu vlétli lépe hosté, když zahrozili rychlými výpady na domácí branku, ovšem Myslibořice se ubránily a z protiútoku vstřelily první branku zápasu, poté co se uvolnil právě avizovaný Papoušek na pravé straně a předložil míč před bránu Mencákovi a ten už si v takových situacích ví rady! Hra se uklidnila a domácí se snažili držet míč na svých kopačkách, ovšek Syrovice dobrým napadáním bránily delší kombinaci a vyrážely do rychlích brejků, které brilantně likvidoval domácí brankář Radek Vodička! V 8. minutě zápasu však přišlo vyrovnání po chybě velezkušeného stopera Radka Jíry. Ke slovu se pak dostali opět domácí hráči, jmenovitě Bohumil Mencák, který z přímého kopu napálil míč pouze do břevna.. O pár minut později se sám na bránu řítil Martin Horák, brankář jeho pokus zlikvidoval. V podobné situaci se ocitl Michal Šoustal, ovšem ani ten branku nevstřelil. Myslibořice se přece jen vedoucí branky dočkaly, prosadil se nejlepší střelec Myslibořic z minulém ročníku Lukáš Svoboda po rohovém kopu! Radost z vedoucí branky trvala pouze minutu, Dvořák napřáhl za šestnáckou a vsítil vyrovnávací gól, všichni hráči včetně brankáře hostí se na něho sesypali a oslavovali branku.. Pak přišla druhá trefa Bohumila Mencáka, z kategorie " Borec na konec "! Brankář, jenž běžel oslavovat gól na soupeřovu polovinu nestačil doběhnout zpět do svatyně v čas a Bohumil Mencák chytře přímo z rozehrávky napálil míč přes celou půlku do Syrovické branky a vrátil Myslibořicím vedení.. Do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí.

Druhá polovina byla ze začátku vyrovnaná, ale postupem času braly otěže do svých rukou hosté, kteří se čím dál tím víc tlačili do zakončení. V 62. minutě přečíslily domácí obranu a brankář Vodička už nemohl nic dělat, rázem bylo srovnáno na 3:3. O chvíli později to bylo pro Myslibořice ještě horší poprvé v zápase prohrávaly, po výstavní ráně do šibenice od Syrovického Dvořáka, který tak dovršil hattrick. Už se pomalu chýlilo ke konci, když se za polovinou dostal k míči domácí šutér Lukáš Svoboda a obehrál vše co mu stálo v cestě a šikovnou střelou srovnal na 4:4!  V závěru ještě mohl po sérii rohových kopů převrhnout vítěztví na stranu domách Martin Horák, štěstí mu nepřálo a míč těsně minul bránu. Myslibořice tak získaly první bod v letošní sezóně za remízu 4:4, další zápas je čeká už tuto středu, kdy je na programu dohrávka 1. kola ve Vladislavy, zápas začíná v 17:30.