Myslibořice získaly důležité tři body, o dvě branky se postaral Jakub Horák..

Sestava Myslibořice: Vodička - Křivánek, Jíra, Kocáb, Štefaňák - Harant, Palát ( Šoustal ), Horák M., Čapoun ( Pekárek R. ) - Mencák ( Hort ), Horák J.

Sestava Okříšky "B": Ferdan - Heralecký ( Kšír ) - Ryšavý - Pavelka - Veleba - Jeřábek - Dokulil - Koukal ( Brestovský ) - Milostný - Šubrt - Paděra

Rozhodčí: Marek - Macek I. - Pintér + delegát Vašíček

Diváků: 50

Žluté karty: 3:3

Průběh utkání: V 17. kole hostily domácí Myslibořice rezervu Okříšek. Do základní sestavy se opět zapojil uzdravený kapitán Tomáš Palát a dosavadní nejlepší střelec Bohumil Mencák. Myslibořice vstoupily do zápasu velice dobře a už ve 4. minutě vedly 1:0 zásluhou právě uzdraveného Tomáše Paláta, který se po první kloudné akci Myslibořic krásně trefil bez přípravy k pravé tyči. Myslibořice dále hrozily hlavně z dlouhých autových vhazování a rohových kopů, toto vše vyústilo v druhou branku domácích, poté co předvedly rychlý přechod do útoku. Míč převzal Martin Horák a výborně našel rozběhnutého synovce Jakuba, který uspěl v souboji sám na brankáře a připsal si první branku v okresním přeboru. Pak o sobě dali vědět i hosté, kteří hrozili zejména po stranách hřiště, v koncovce však vyhořeli. A přišel trest v podobě třetí branky Myslibořic, když opět zafungovala spolupráce Martin a Jakub Horákovích, přičemž druhý jmenovaný proměnil totožnou šanci jako při druhé brance Myslibořic a odvděčil se za příležitost na postu útočníka. Poločas tak zaslouženě vyhráli domácí rozdílem tří branek.

Myslibořice mohly skóre navýšit hned po hvyzdu začátku druhého poločasu, do míče se opřel Tomáš Palát a brankář který podcenil tuto střelu z poloviny hřiště a měl štěstí, že rána minula o půl metru branku. Poté hosté začali hrát otevřený fotbal a zatlačili Myslibořice do defenzívy. Největší hrozbu pro Myslibořice představovaly standartní situace včetně dlouhých autových vhazování. Ty však Myslibořice ubránily i díky zákrokům brankáře Radka Vodičky. Domácí se do zakončení moc nedostávali, buďto zásluhou zvednutého praporku rozhodčího a nebo jejich střely končely nad brankou Okříšek, viz. střely Jíry a Čapouna.

Myslibořice tak zvládly důležitý zápas s Okříškami a zvítězily 3:0. V tabulce nikam neposkočily a setrvaly na předposledním místě s 18 body, ovšem pouze o horší skóre, protože 11 Dukovany mají stejný počet bodů. Na 8. Rokytnici n/R ztrácí Myslibořice po tomto kole pouhý bod!