Sestavy:

TJ Myslibořice - Vodička - Palát, Štefaňák, Kocáb, Brunclík - Horák J., Horák M., Pekárek O., Mrňa - Mencák, Svoboda (Maštera,R.Pekárek,Křivánek)

AERO - Čikl-Veselý-Tříletý-Honiš-P.Polák-Duda-Striž-Široký-Nabytý-V.Polák-Dvořák(Štoček)

Report:

Myslibořice se pustily do soupeře zostra-po hrubé chybě hostujícího brankáře skóroval ihned v úvodu hlavou Martin Horák.Pak přišlo "tradiční" uspokojení a herní výpadek a z toho vyrovnávací branka hostů na 1:1.Dá se říci,že se hrálo v podstatě na jednu branku,ale kýžený gól stále nepřicházel.Naši hráči se předháněli v zahazování šancí,zkazili hodně přihrávek.Dvě minuty před poločasovým hvizdem rozhodčího Šťávy z Nových Syrovic jsme se přece jenom dočkali,Bohouš Mencák dostal pěknou přihrávku do běhu a prostřelil brankáře Čikla.
Do druhé půle nastoupili myslibořičtí se snahou zpřesnit hru a prosadit se také více střelecky.Uklidnění přinesla až třetí branka z kopačky Petra Kocába.
Získali jsme povinné tři body,ale předvedená hra nás nemůže moc těšit.Možná se na mě bude někdo zlobit,ale někteří hráči by si měli vzít příklad ze zkušených bojovníků M.Horáka,Kocába,Paláta a zamyslet se nad tím jestli ze sebe vydali v zápase maximum.