TJ Myslibořice - SFK Dukovany

TJ Myslibořice - SFK Dukovany 5:4 (3:2)

Góly: 20. M. Horák, 36. Kocáb (P), 39. Svoboda, 54. Mencák (P), 77. Jíra – 28. a 40. Jílek, 53. Straka, 55. M. Křišťál

Rozhodčí: Čejka - Šťáva, Tormová

ŽK: 0:3

Diváci: 80

Sestavy:

Myslibořice: Vodička - Křivánek, Smolka (Harant), Palát, Štefaňák – Jíra, J. Horák, M. Horák, Kocáb(Pekárek R.) - Mencák (Pekárek J.), Svoboda

Dukovany: Marek Křišťál – Traxler (82. Koutný), T. Křišťál, Jílek, Polák – Svoboda, Miroslav Křišťál, Gazdík, Balík (64. Železník) – Straka, Pelán

Report:

Skóre zápasu otevřel ve 20. minutě umístěnou střelou domácí M. Horák. O osm minut později ale hosté Jílkem zaslouženě vyrovnali. Po neproměněné penaltě Dukovan dal ve 36. minutě také z penalty gól Kocáb. Na 3:1 zvýšil zanedlouho domácí Svoboda. Pět minut před poločasem se opět prosadil dukovanský Jílek. Po přestávce brankostroj pokračoval. V 53. minutě vyrovnal hostující Straka, ale vzápětí Myslibořice vedly díky další proměněné penaltě Mencáka. Na 4:4 srovnal z trestného hostující M. Křišťál. Třináct minut před koncem dal vítězný gól Myslibořic kanonýr Jíra.