TJ Myslibořice - Družstevník Čechtín 7:0 (2:0)

Jíra 2,Svoboda 2,M.Horák,J.Horák,Brunclík

Sestavy:

TJ Myslibořice - Vodička-Mrňa-M.Horák-Štefaňák(Brunclík)-J.Horák-O.Pekárek(R.Pekárek)-Jíra(Hort)-Kocáb-Svoboda-Mencák-Palát

Report:

Čechtín byl před tímto zápasem na třetím místě v tabulce a tak z něho měli domácí určitý respekt.Veškeré obavy však opadly po zjištění,že hosté dorazili do Myslibořic v silně kombinované sestavě.Hra podle toho také vypadala.Zápas se hrál v podstatě na jednu branku.Domácí se předháněli v zahazování i těch nejvyloženějších šancí.V první půli se trefil z trestného kopu Jíra a těsně před poločasovým hvizdem rozhodčího Rygla také Svoboda.
Po přestávce začaly hostům docházet síly a Myslibořice se prosadily i střelecky.Jíra a Svoboda přidali ještě po jedné brance,střelecky se prosadily i oba Horákové.Závěrečnou tečku za utkáním udělal hlavou nestárnoucí Brunclík.

Další těžký zápas čeká naše hráče v neděli 31.5.2009 na hřišti v Koněšíně.Utkání začíná v 16:30 hodin,odjezd od kabin je v 15:15 hodin.