Branky.: Jíra 2x, Kocáb

Sestava:

Vodička - Mrňa(Křivánek), Kocáb, Brunclík, Štefaňák - Mencák(Pekárek R.), Horák J., Horák M., Pekárek O. - Jíra(Hort), Svoboda

Report:

Utkání mezi prvním a posledním celkem III. třídy sk. A mělo být jasnou záležitostí hostujícího celku. Utkání se hrálo za velmi nepříznivého počasí, které nepřálo kvalitnímu fotbalu. První poločas jasně patřil hostujícím hráčům z Myslibořic, kteří svého soupeře téměř nepustili za půlící čárů. První gól padl po rohovém kopu, kdy Bohouš Mencák stříleným centrem našel kanonýra Jíru a ten lehkou tečí rozvlnil síť za domácím brankářem poprvé. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a po zmatku v malém vápně se opět nejlépe zorientoval Radek Jíra a zvýšil vedení Myslibořic na 0:2. Do konce poločasu Myslibořice ještě navýšily stav utkání na 0:3, kdy se za domácím vápnem dostal k balonu předstoper Petr Kocáb a krásnou střelou nedal Hodovskému gólmanovi šanci! Do konce prvního poločasu se již nic nestalo a tak poločasové skóre zůstalo 0:3.Druhý poločas nebyl nijak zvlášť zajímavý. Myslibořice se snažily navýšit skóre, avšak žádný z pokusů se neujal. Hodovští hráči se v druhém poločase více osmělovali a snažili se podnikat rychlé brejky. Po jednom z nich, kdy křídelní hráč zatáhl míč po pravé straně do vápna a přihrávkou pod sebe nastřelil ruku hráče Myslibořic se kopala penalta – avšak Hodovští hráči nedokázali využít ani této příležitosti a penaltou trestuhodně pohrdli. Zbytek druhého poločasu se již jen dohrával a tak konečný účet zápasu zůstal 0:3.