Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Slávie Chlístov - TJ Myslibořice

Po vydařeném začátku si Myslibořice nepřivezly z Chlístova ani bod za remízu a prohrály vysoko 6:1..

Chlístov - Myslibořice 6:1 (4:1)

Branky: 11' Ondřej Harant - 18' a 86' Hruška, 23' a 26' Lukáš Rygl, 44' Kotrba

Sestava: Vodička - Křivánek, Jíra "C", Kocáb, Štefaňák ( Hort ) - Horák J., Čapoun, Horák M., Šoustal - Pekárek J., Harant

Rozhodčí: Křen - Krula - Holý

Diváků: 40

Průběh utkání: Myslibořice odcestovaly do vzdáleného Chlístova ve stejném složení jako nastoupily v minulém kole a navíc oslabeni o Rostě Pekárka. Utkání se hrálo za velmi chladného počasí s několika přeháňkami a kroupami. Začátek utkání vyšel lépe Myslibořicím, když se po pár minutách poprvé za TJ Myslibořice trefil Ondřej Harant, když mu nahrál na malé vápno zpětnou přihrávku Martin Horák! Za zmíňku stojí volný kop Radka Jíry z dobrých 40 metrů, který se snášel přesně do pravé šibenice, brankář však výborným zákrokem vytěsnil míč na rohový kop. Euforie však trvala jen velice krátkou dobu, zanedlouho domácí srovnali na 1:1, o 5 minut později už to bylo 2:1 pro domácí, když se nádherně z dálky trefil domácí šutér Rygl a zavelel tak k velkému obratu. Ve 23 minutě zápasu domácí opět skórovali a do poločasu přidali ještě jednu branku a tak první poločas skončil výhrou domácích 4:1.

Druhý poločas se Myslibořicím "podařil" o něco lépe, když pozměnily sestavu. Ve vyložené šanci se vyskytl Jiří Pekárek, ale v situaci sám na brankáře si nepočínal moc dobře a trefil pouze domácího brankáře! Do další šance se hrnul po přihrávce Jakuba Horáka po pravé straně Martin Čapoun, netrefil však míč ideálně a trefil náruč brankáře. Posléze přišel trest v podobě páté branky Chlístova, který padl po rohovém kopu. Chlístov ještě nastřelil tyčku a dal i další gól, ovšem kvůli ofsajdu nemohl být uznán. Myslibořice měly k dispozici několik přímích kopů, ale branku z nich vytěžit nedokázaly. Tečku zápasu dal Chlístov, když vsítil svoji 6 branku v utknání.