Myslibořice si z Šebkovic přivezly cenný bod za spravedlivou remízu 2:2..

Branky: 55' a 75' Miloš Mezlík - 12' Ondřej Netík, 78' Milan Pecka

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Radek Trpišovský, Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Pavel Vejvoda - Zdeněk Melán (Jaroslav Burian), Petr Kocáb (David Šoustal), Jakub Horák, Martin Čapoun "C" - Václav Novotný (Miroslav Ludvík), Miloš Mezlík

Sestava Šebkovice "B": Jan Pitour - Petr Konvalinka, Michal Roupec, Jiří Svoboda, Marek Roupec, Ondřej Netík, Pavel Hrůza, David Kašpárek, Luboš Pecka "C", Milan Pecka, Pavel Tržil

Žluté karty: 3:4

Diváků: 50

V prvním kole III. třídy skupiny B proti sobě nastoupily Šebkovice „B“ a Myslibořice, oba týmy svoje úvodní zápasy vyhrály a tak bylo na řadě vzájemné měření sil. Utkání se hrálo za velmi slunečného počasí na parádním trávníku. Domácí začali aktivněji a hned ze začátku mířil do tyče domácí expres David Kašpárek. Na druhé straně se mohl prosadit po rohovém kopu úplně neobsazený Miloš Mezlík, hlavičku však nedokázal stlačit k zemi a tak jak už to ve fotbale bývá, opět se potvrdilo staré známé „nedáš, dostaneš“.  Z dobrých 25 metrů napřáhl Ondřej Netík a perfektní ránou po břevno otevřel gólový účet zápasu. Myslibořice mohly za pár minut srovnat, Václav Novotný vybídl k samostatnému nájezdu Miloše Mezlíka, toho ovšem vychytal Jan Pitour a poradil si i s následnou střelou Václava Novotného, kterou vyrazil pouze na nohu dobíhající posily z Jaroměřic nad Rokytnou Zdeňka Melána, na něhož zívala prázdná branka, míč ke smůle hostů skončil těsně vedle. Zdeněk Melán měl smůlu i o pár minut později, kdy se opřel do míče za vápnem a orazítkoval spojnici břevna a tyče. Jen do tyče mířil také Václav Novotný. Domácí mohli v závěru prvního poločasu navýšit vedení, aktivního Kašpárka však vychytal dobrým zákrokem Radek Vodička. První poločas tak skončil těsným vedením Šebkovic 1:0.

Druhý poločas začal lépe pro Myslibořice, Martin Čapoun našel povedenou přihrávkou za obranu Miloše Mezlíka a ten svůj druhý samostatný nájezd v zápase zvládl na výbornou, poté co přehodil bezmocného brankáře Pitoura. Další brankovou konstrukci rozezvučili domácí, šancí bylo k vidění dost a oba týmy se snažily hrát fotbal. Myslibořice byly aktivnější a převahu dokázaly přetavit ve vedení v zápase, Jakub Horák vyslal do dalšího samostatného nájezdu Miloše Mezlíka a ten po kličce brankáři poslal míč do prázdné branky a připsal si třetí branku ve dvou zápasech za Myslibořice. Vyrovnat mohl domácí David Kašpárek, stejně jako Mezlík obešel brankáře, ale prázdnou branku nepochopitelně přestřelil. V 78. minutě nařídil jinak bezchybný rozhodčí Martin Kalášek velice přísnou penaltu ve prospěch domácích, po odrazu míče od kolene Jaroslava Buriana do vlastní ruky. Pokutový kop proměnil doprostřed branky Milan Pecka a vyrovnal skóre na 2:2. Posledních deset minut už bylo z obou stran opatrných, neboť nikdo nechtěl inkasovat branku a odejít ze zápasu s prázdnou a tak se body v Šebkovicích spravedlivě dělily.

Nejlepší hráči: Miloš Mezlík, Lubomír Macháček - David Kašpárek, Ondřej Netík