Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Rudíkov - Trnava "B" : Myslibořice

Myslibořice konečně přivezly body z venku, v zápase jako na houpačce zvládly lépe konce obou poločasů..

Rudíkov - Trnava "B" : Myslibořice 3:4 (1:2)

Branky: 40' Václav Novotný, 45' Vojtěch Čapoun, 85' Pavel Vejvoda, 87' Michal Šoustal - 13' Miloš Mezlík, 54' Dominik Jašek, 80' Donald Jensen

Rozhodčí: Josef Kaňka, delegát Zdeněk Petr

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Radek Trpišovský (42' Tomáš Palát), Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Pekárek - Martin Čapoun "C", Michal Šoustal, Petr Kocáb (72' Vojtěch Mrňa), Vojtěch Čapoun - Pavel Vejvoda, Václav Novotný

Sestava Rudíkov - Trnava "B": Robert Savara - Luděk Ondračka, Miroslav Pitor, Martin Marek, Tomáš Klíma, Pavel Malec "C", Donald Jensen, Dominik Jašek, Miloš Mezlík, Vojtěch Buďa, Jiří Eliáš

Žluté karty: 1:2

Diváků: 45

V dalším kole Myslibořice zajížděly do poslední Trnavy, z venku doposud přivezly jediné body z Rapotic to už je pěkně dlouho, přesně ve druhém kole této sezóny. V dnešním zápase začali lépe hosté, Pavel Vejvoda se řítil sám na brankáře, ovšem nedokázal svoji šanci, ani následnou dorážku proměnil. Za to Miloš Mezlík po skrumáži před brankou kopl do míče a střelou k tyči to bylo rázem 1:0. V druhé šanci se ocitl Pavel Vejvoda, opět neúspěšně. Udeřit mohli domácí, ale další z brejků vychytal Radek Vodička a držel naděje Myslibořic na bodový zisk v tomto utkání. Domácí ve 40. minutě doslova darovali branku Myslibořicím. Domácímu stoperovi nevyšel odkop a doslova "namazal" Václavovi Novotnému, který překonal Trnavského brankáře Roberta Savary, a bylo vyrovnáno. Pro Myslibořice bylo ještě lépe, když po pohledné kombinaci a krásné přihrávce Václava Novotného pod sebe zakončoval na dvakrát v poslední minutě prvního poločasu Vojtěch Čapoun. Do kabin šli tedy více spokojeni hosté z Myslibořic.
Druhý poločas jakoby Myslibořice zůstaly ještě v kabině a domácí naopak chtěli vrátit vedení na svoji stranu. Myslibořicím nesklapla ofsajdová past a vybíhajícího Vodičky obehrál Dominik Jašek a pohodlně zakončil do prázdné branky a bylo srovnáno na 2:2. Vrátit vedení Trnavě mohl střelec první branky Miloš Mezlík, jeho lob však skončil pouze na horní síti branky. Poté se trochu přiostřilo a oba týmy chtěly strhnout výhru na svoji stranu. Na centr z levé strany si naběhl Dán ve službách Trnavy Donald Jensen a o tyčku upravil skóre na 3:2. Trnava poté nepochopitelně otevřela hru a naskytla se možnost brejků pro Myslibořice, po jedné přímočaré akci vybídl Tomáš Kratochvíl ke skórování Pavla Vejvody, který položil na zem obránce i brankáře a srovnal na 3:3. Obrat mohl dokonat agilní Václav Novotný, proti byl pomezní rozhodčí, který odmával domnělý ofsajd, i když Václav Novotný vybíhal z vlastní poloviny. Na konec však Myslibořice obrat dokonaly, po dalším brejku Michal Šoustal obehrál obránce a milimetrovou ránou na vzdálenější tyč zajistil Myslibořicím teprve druhé body z hřišť soupeře, k velké radosti Myslibořických hráčů a fanoušků, radost byla o to větší, že body byly tři. Myslibořice tak teprve na osmý pokus okusily jak chutná vítězství z půdy soupeře.

Nejlepší hráči: Václav Novotný, Michal Šoustal - Miloš Mezlík, Miroslav Pitor