Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Radotice - Myslibořice

Páta výhra v řadě pro Myslibořice a cenné tři body, který si doslova vybojovaly v Radoticích..

Radotice - Myslibořice 2:3 (0:2)

Branky: 33' a 85' Michal Šoustal, 28' Bohumil Mencák - 58' Michal Tobolka, 90' Jan Čech

Rozhodčí: Vlastimil Vrzal

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Martin Čapoun "C", Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Pavel Vejvoda - Daniel Kunčík (86' Vojtěch Mrňa), Michal Šoustal, Stanislav Marek (89' Tomáš Palát), David Šoustal (46' Miroslav Ludvík) - Miloš Mezlík, Bohumil Mencák

Sestava Radotice: Karel Vondráček (21' Vlastimil Liška) - František Tobolka, Ladislav Kaderábek, Petr Tobolka, Jan Čech "C" - Stanislav Michal (63' Tomáš Kincl), Lukáš Tříletý (36' Daniel Kincl), Václav Vyhnálek, Michal Tobolka - Roman Savelda (83' Daniel Kincl st.), Miroslav Novák

Žluté karty: 3:3

Diváků: 50

Zápas dvou neporažených tymů s plným počtem bodů se odehrál za deštivého počasí. Začátek zápasu byl opatrný, ale více dopředu se tlačili hosté z Myslibořic. Zlomem zápasu byl pravděpodobně čistý střet Miloše Mezlíka s brankářem Karlem Vondráčkem, který musel nuceně vystřídat. Ve 29. minutě po pěkné kombinaci vybídl Daniel Kunčík k samostatnému nájezdu Bohumila Mencáka a ten otevřel skóre zápasu. O pět minut později se prokličkoval ve vápně Michal Šoustal a všiml si špatného postavení náhradního brankáře a pohodlně zvýšil vedení Myslibořic v tomto zápase. Zbytek poločasu si Myslibořice bezpečně pohlídali a do kabin se šlo za nepříznivého stavu pro domácí 0:2.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil, domácí ještě více přitvrdili v agresivitě, která už tak byla na hodně velké úrovni, nicméně Myslibořice si nenechali nic líbit a vraceli domácím stejnou mincí, což se jim moc nelíbilo a ještě méně domácímu publiku. Rozhodčí Vrzal si nechal utéct začátek a pro hráče to bylo ve druhém poločase v některých případech doslova o zdraví. Domácí se přece jen dočkali kýženého kontaktního gólu, když se po standartní situaci prosadil Michal Tobolka. Hra se poté dosti kouskovala, rozhodčí mohl pískat penaltu na obou stranách, ale asi nechtěl drasticky zasahovat do hry, takže se hrálo dál. Z brejku se po odraženém míči trefil podruhé v zápase Michal Šoustal a definitivně tak urval cenné body pro Myslibořice. Nic na tom nezměnila i trefa z přímého kopu v 97. minutě kapitán domácích Jan Čech. S plným počtem bodů tak po šlágru kola zůstali hosté z Myslibořic.

Nejlepší hráči: Michal Šoustal, Bohumil Mencák - Jan Čech, Roman Sevelda