Myslibořice si přivezly z Přibyslavic ostudnou prohru o 6 branek..

Branky: 3', 45' a 86' Josef Pacal, 6' a 65' Luboš Lopatář, 22' Jan Packa

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Lubomír Macháček (84' Tomáš Palát), Michal Šoustal, Petr Kocáb (46' Miroslav Ludvík), Tomáš Kratochvíl - Vojtěch Mrňa (68' David Šoustal), Jakub Horák, Ondřej Pekárek, Martin Čapoun "C" (79' Lukáš Svoboda) - Vojtěch Čapoun, Miloš Mezlík

Sestava Přibyslavice "B": Martin Čejka - Jakub Rambousek, Petr Vejmělek "C" (32' Miloš Molák), Milan Picmaus, Martin Karafiát (58' Lukáš Sekerka) - Pavel Mícek, Ivan Samek, Petr Masopust (61' Tomáš Kuthan), Jan Packa - Luboš Lopatář (62' Vojtěch Škorpík), Josef Pacal

Žluté karty: 1:2

Diváků: 70

V dalším kole zajížděly Myslibořice do Přibyslavic, kde na ně čekal velice silný soupeř v čele s nejlepším střelcem soutěže Lubošem Lopatářem. K tomuto těžkému utkání s týmem neodcestovalo trio hráčů z minulého kola a tak trenéři museli sami udělat několik změn a dokonce i navléct dresy. Zápas ovšem začal jako z hororu a už ve 3. minutě domácí rozebrali Myslibořickou obranu a Josef Pacal uklidil míč do prázdné branky. Než se z toho hosté oklepali, protáhl se po pravé straně domácí kanonýr Luboš Lopatář a střelou na bližší tyč, procedil míč přes Vodičky do branky a bylo to 2:0. V 10. minutě už to mohlo být 3:0, ale nájezd domácího Masopusta fantasticky zlikvidoval Radek Vodička. Domácí ještě nastřelili břevno. Po chybě v rozehrávce hostů se prosadil v malém vápně Jan Packa. Jedinou větší šanci Myslibořic měl Petr Kocáb, který z poza vápna mířil také pouze do břevna. Skóre se měnilo ještě jednou, když po dalším nákopu za obranu a zpětnou přihrávku zužitkoval podruhé v zápase Josef Pacal a korunoval první poločas pro domácí čtvrtou brankou Přibyslavic.

Do druhého poločasu vstoupily lépe Myslibořice a chtěly s velice nepříznivým skóre něco udělat. Se střeleckými pokusy za hranicí velkého vápna neměl Martin Čejka větší problém. Z trestného kopu orazítkoval podruhé v zápase Přibyslavické břevno Michal Šoustal. Místo čestného gólu přišla branka na 5:0, únik od půlící čáry proměnil ve druhý gól v zápase Luboš Lopatář. Ve vyložené šanci přestřelil branku z malého vápna trápící se Miloš Mezlík. Těsně před koncem mířil opět z malého vápna těsně vedle druhý útočník Myslibořic Vojtěch Čapoun. Hned z protiútoku dovršil domácí hráč utkání Josef Pacal hattrick. Myslibořice si tak odvezly z Přibyslavic pořádnou nadílku v podobě 6 inkasovaných branek.

Nejlepší hráči: Vojtěch Čapoun, Jakub Horák - Luboš Lopatář, Josef Pacal