Branky: 58' a 88' Miloš Mezlík, 38' Michal Šoustal, 65' Milan Pevný

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Pavel Vejvoda, Martin Čapoun "C", Tomáš Kratochvíl, Vojtěch Mrňa (80' Tomáš Palát) - David Šoustal (71' Tomáš Pekárek), Michal Šoustal, Stanislav Marek, Miroslav Ludvík (65' Lubomír Macháček) - Milan Pevný, Miloš Mezlík

Sestava Podhorácko 2015: Michal Hybner - Milan Šaman, David Hybner, Milan Řepa, Michal Cakl, Stanislav Lojda (52' Jakub Klíma), Martin Táborský, Martin Totek, Lukáš Ferdan, Jaroslav Veselský, Petr Větrovský "C"

Žluté karty: 2:1

Diváků: 22

Ke druhému venkovnímu utkání v řadě zajížděly Myslibořice do Lesonic, kde hraje svoje domácí zápas tým Podhorácka 2015. Utkání se hrálo za velmi silného deště, který neustával. Myslibořice zajížděly do Lesonic bez čerstvého ženicha Bohumila Mencáka a z pozice stopera si obranu dirigoval Martin Čapoun. Začátek zápasu měli ve své moci domácí, ale branku s převahy nevytěžili. Nejprve podrželo Myslibořice břevno Vodičkovi branky, které nastřelil domácí Martin Totek. O chvíli později bravurně zasáhl Radek Vodička, při samostatném nájezdu Martin Táborského. Postupem času se hra vyrovnala a nakonec šli do vedení hosté z Myslibořic, takovým dost šťastným gólem. Michal Šoustal poslal prudší přihrávku do velkého vápna, ta nenašla adresáta a mířila k brankáři, ten si však nerozuměl se svojí obranou a míč mu proklouzl po tělem a doslova se došoural za brankovou čáru. Myslibořice tak po prvním poločase drželi těsné jednobrankové vedení.

Ve druhém poločase domácí úplně odešli fyzicky a na hřišti byl jen jeden tým. Po necelé hodině hry vyslal Michal Šoustal kolmicí do samostatného nájezdu Miloše Mezlíka a ten si v těchto situacích ví rady, střelou na zadní tyčku navýšil vedení Myslibořic. O 7 minut později to bylo už o 3 branky. Z přímého kopu se dělovkou prosadil Milan Pevný. Hráči domácích byli dosti frustrovaní a jen díky milosti hlavního rozhodčího se dva nejzkušenější hráči domácích nešli předčasně sprchovat. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího Ošmery se s přispěním jednoho obránců trefil podruhé v zápase Miloš Mezlík a uzavřel skóre zápasu stejně jako loni na 0:4. Myslibořice tak i ve třetím zápase naplno bodovaly a zůstávají 100%.

Nejlepší hráči: Stanislav Marek, Miloš Mezlík - Petr Větrovký, Milan Řepa