Góly: 15. a 48. Vildomec, 22. a 45. Franěk, 71. Dočkal - 33. Mencák, 65. Palát.

Diváci: 80.

Sestavy:

Náměšť–Vícenice B: Pokorný – Sedlák (Eliáš), Opálka, Vrba, Mašíček (Strosz) - Dočkal, Franěk, Nekuda (Pospíšil), Z. Sobotka - Vildomec, M. Sobotka. Myslibořice: Benda - Křivánek, Horák, Harant, Horák - Vodička, Jíra, Kocáb, Pekárek (Hort) - Mencák, Palát.

Report:

Hosté začali zápas hodně snaživě, ale zkušenější domácí se ujali v 15. minutě vedení po hlavičce Vildomce. Poté nádherně z dálky pálil Franěk a bylo to 2:0.
Myslibořice sice po půlhodině hry snížily po rohovém kopu, ale rezerva Náměště-Vícenic gólem do šatny ve 45. minutě upravila poločasový výsledek na 3:1.
Druhý poločas domácí začali gólem Vildomce a poté už jen hlídali vedení. Hosté v 65. minutě měli možnost pokutového kopu, který chytil brankář Pokorný. Ovšem z následného rohového kopu už Myslibořičtí skórovali. Konečnou podobu výsledku dal v 71. minutě Dočkal, a tak tři body zůstaly po zásluze ve Vícenicích.