Myslibořice - Šebkovice "B"

Myslibořice na úvod jara převálcovaly rezervu Šebkovic 5:0..

Myslibořice - Šebkovice "B" 5:0 (1:0)

Branky: 87' a 89' Miroslav Ludvík, 30' Milan Pevný, 67' Bohumil Mencák, 79' Jakub Horák

Rozhodčí: Oldřich Kalina - Lubomír Fňukal

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Pavel Vejvoda, Michal Šoustal, Tomáš Kratochvíl, Lubomír Macháček - Martin Čapoun "C" (72' Vojtěch Mrňa), Jakub Horák, Petr Kocáb (58' Ondřej Pekárek), Milan Pevný (79' Miroslav Ludvík) - Bohumil Mencák (83' David Šoustal), Miloš Mezlík (66' Vojtěch Čapoun)

Sestava: Radek Vodička - Pavel Vejvoda, Michal Šoustal, Tomáš Kratochvíl, Lubomír Macháček - Martin Čapoun "C" (72' Vojtěch Mrňa), Jakub Horák, Petr Kocáb (58' Ondřej Pekárek), Milan Pevný (79' Miroslav Ludvík) - Bohumil Mencák (83' David Šoustal), Miloš Mezlík (66' Vojtěch Čapoun)

Sestava Šebkovice "B": Jakub Kuba "C" - Josef Holčapek, Luboš Ryvola, Stanislav Zikmund, Jiří Svoboda (80' Miroslav Kořínek), Marek Roupec, Jiří Němec (85' Jiří Uhlíř), Josef Fejta, Matěj Uhlíř, Ondřej Burian, Pavel Hrůza

Žluté karty: 2:1

Diváků: 50

Myslibořice začaly jarní část sezóny s rezervou Šebkovic, která přijela bez posil z „A“ týmu, hrající ve stejný čas a s pár dorostenci v základní sestavě. O to to měli domácí lehčí, ale přesto je nečekal lehký zápas, protože Šebkovice obdržely pouze 12 branek a pyšnily se nejlepší obranou v soutěži. Domácí sice drželi míč více na svých kopačkách, ale chyběl jim klid v kombinaci a strašně moc nepřesností nepřineslo téměř žádnou vyloženou šanci. Pár pokusů ze stření vzdálenosti přeci jen přišlo, s těmi však ostřílený brankář Šebkovic Jakub Kuba neměl sebemenší problém. Myslibořice se přeci jen dostali o vedení, po půl hodině hry zatáhl míč po pravém křídle Bohumil Mencák a předložil míč nabíhajícímu Milanovi Pevnému, který neměl problém skórovat a dát kýžený klid na kopačky domácích. Hosté, i když hráli po větru, tak z této výhody nic nevytěžili a do kabin šly oba týmy za těsného vedení Myslibořic 1:0.

Druhý poločas hráli po větru domácí a i obraz hry se zlepšil, hlavně ukazatel skóre. V 67. minutě si na hlavičku vyskočil Bobumil Mencák a překonal vybíhajícího brankáře. Domácí poté prostřídali a dál drželi opratě ve svých rukou, ale další branky padaly až v úplném závěru. V 79. minutě si domácí srazili centr Jakuba Horáka do vlastní branky a to byl konec nadějí na bodový zisk z venkovního prostředí. V 87. minutě po citlivém ponechání výhody hlavního sudího Oldřicha Kaliny zužitkoval přihrávku Vojtěcha Čapouna úplně osamocený Miroslav Ludvík a navýšil skóre na 4:0. Skóre mohl navýšit po individuální akci přes půl hřiště Lubomír Macháček, jeho samostatný nájezd však bravurně zlikvidoval nejlepší hráč hostů, brankář Jakub Kuba. V předposlední minutě naposledy v zápase rozvlnil síť opět Miroslav Ludvík, tentokrát z bezprostřední blízkosti uzavřel hlavičkou skóre utkání na konečných 5:0 a Myslibořice se tak mohly radovat ze zasloužené domácí výhry.

Nejlepší hráči: Michal Šoustal, Bohumil Mencák - Jakub Kuba, Stanislav Zikmund