Další "povinná" výhra proti rezervě Přibyslavic..

Myslibořice - Přibyslavice "B" 4:1 (2:0)

Branky: 34' a 36' Bohumil Mencák, 50' 58' Miloš Mezlík - 90' Jakub Rambousek

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Martin Čapoun "C", Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Pavel Vejvoda - David Šoustal (50' Miroslav Ludvík), Michal Šoustal, Stanislav Marek, Daniel Kunčík (70' Vojtěch Mrňa) - Bohumil Mencák (78' Milan Pevný), Miloš Mezlík (75' Lukáš Svoboda)

Sestava Přibyslavice "B": David Vrbka - Tomáš Kuthan (67' Jiří Škarvada), Martin Čejka (70' Dominik Ježek), František Holub "C", Ondřej Veškrna, Jaroslav Štveráček, Jakub Rambousek, Miloš Molák (56' Tomáš Packa), Tomáš Čermák, Jan Packa, Pavel Vaněk (70' Radek Zelený)

Žluté karty: 0:0

Diváků: 40

V dalším zápase přivítaly Myslibořice na svém hřišti rezervu Přibyslavic. Opět se hrálo za sychravého počasí, takže diváku bylo po málu. Začátek zápasu nebyl ze strany Myslibořic ideální a hosté mohli tohoto rozpoložení využít, nicméně se tak nestalo a dva brejky nebyli hosté schopni přetavit ve vedoucí branku. Povedlo se jim to až asi po půl hodině hry, branka však nemohla být uznána pro odmávaný a odpískaný ofsajd. O pár minut později se ke střele za vápnem dostal Bohumil Mencák a s přispěním teče jednoho obránce stejně jako minulý týden otevřel gólový účet. O dvě minuty později to bylo 2:0, důrazný Miloš Mezlík vybojoval zdánlivě ztracený míč a krásně předložil před Bohumila Mencáka a ten podruhé v zápase rozvlnil sít. Poločas tedy vítězně pro domácí 2:0.

Druhý poločas už byl z pohledu domácích klidnější. Ještě více tomu bylo v 50. minutě, kdy Martin Čapoun vyslal do samostatného nájezdu Bohumila Mencáka, ten však ještě vybídl ke skórování do prázdné branky Miloše Mezlíka a bylo to 3:0. Hosté však nehodili flintu do žita a v 56. minutě po ztrátě z rohového kopu domácích využili rychlý brejk a nadvakrát dotlačil míč za čáru Jakub Rambousek a vypadalo to na zápletku. Jenže ta se nekonala, protože o dvě minuty potom pověsil Bohumil Mencák míč na hlavu Miloše Mezlíka a ten přehlavičkoval obránce i brankáře a svojí druhou trefou v zápase upravil skóre na 4:1. Myslibořice mohly ještě přidat nějaký gól, ale šance Miroslava Ludvíka a Lukáše Svobody ze závěru zůstaly neproměněny. Myslibořice tak drží sérii 6 výher.

Nejlepší hráči: Bohumil Mencák, Miloš Mezlík - Jan Packa, Jakub Rambousek