Myslibořice neprožívají zrovna nejpovedenější období, nedokázaly zužitkovat ani dvacetiminutové dvojité oslabení Kralic..

Branky: 62Ondřej Pekárek - 40' Miloš Široký

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Radek Trpišovský, Tomáš Kratochvíl, Hynek Svoboda, Vojtěch Mrňa (60' Tomáš Palát) - Ondřej Pekárek (74' Jaroslav Burian), Michal Šoustal, Jakub Horák, Martin Čapoun "C" (46' Michal Němec) - Milan Pevný (83' Miroslav Ludvík), Bohumil Mencák

Sestava Kralice n/O: Martin Rous - Martin Břoušek, Martin Dynáček, Jiří Kopečný, Jaroslav Kříž, Petr Němec, Miroslav Peťa "C", Miloš Široký, David Tomek (68' David Janoušek), Michal Tomek, Adam Krčál

Žluté karty: 2:7

Červené karty: 0:2 (58' Martin Dymáček, 70' Jaroslav Kříž)

Diváků: 50

K dalšímu utkání do Myslibořic přijely Kralice n/O. FC Kralice n/O, nováček soutěže, který loni slavil postup ze IV. třídy, doposud nastřílel jako druhý tým nejméně branek a stejně tak nejvíce inkasoval. Myslibořice v domácím prostředí zatím neporaženi, tak byly rozdány karty před zápasem. Úvod utkání patřil domácím, těm ovšem chyběla finální fáze. Do dobré šance se dostal domácí útočník Bohumil Mencák, branku však netrefil. O Chvíli později si celou situaci vyzkoušel znovu, poradil si s obráncem, střela skončila v síti, ale v té za Rousovou brankou. Do vedení mohli jít hosté, zpětnou přihrávku však hostující hráč netrefil ideálně a ve vyložené šanci selhal. Myslibořice měly k dispozici několik dlouhých vhazování a rohových kopů, ze kterých nevytěžily nic. Po jednom rohu přihrával před prázdnou branku Michal Šoustal, na zadní tyčce však nebyl nikdo, kdo by míč doklepl do opuštěné branky. Domácí s myšlenkami na útočné choutky přestaly bránit a toho se snažily využívat Kralice. Většinou nákopy za obranu hledaly své útočníky, z jednoho takového na poslední chvíli ve vápně vypíchl míč Kralického útočníkovi před střelou Martin Čapoun. Na druhé straně chyběl kousek Onřeji Pekárkovi k jeho letošnímu typickému zakončení. Místy i aktivnější hosté si pomalu vytvářeli tlak, ze kterého pramenil pokutový kop. Vojtěch Mrňa fauloval pronikajícího hráče a rozhodčí Vlasta Tormová ukázala nekompromisně na penaltový puntík, k penaltě se postavil aktivní Miloš Široký a bezpečně proměnil. Pro Myslibořice mohlo být ještě hůř, tyčka zachránila Radka Vodičku a domácí od druhé inkasované branky. První poločas tak vyhráli hosté a dokonale smazali všechny papírové předpoklady.

Ve druhém poločase se Myslibořice tlačily dopředu, ale vázla kombinace, míče létaly na paty atd., hosté praktikovali agresivní hru, čemuž odpovídá celkový počet žlutých karet na jejich straně (7). Brankář Martin Rous se v druhé půli rozhodně nenudil, ale dlouho držel čisté konto, vychytal Ondřeje Pekárka, Bohumila Mencáka i Michala Němce. Střely z větší vzdálenosti pro něho nepředstavovaly žádné nebezpečí. V 58' minutě fauloval zezadu Martin Dymáček a uviděl od paní rozhodčí druhou žlutou kartu. Myslibořicím netrvalo dlouho a přesilovku využily, na zadní tyčce vyplaval Ondřej Pekárek a vstřelil svoji 3. branku v sezóně, čímž vyrovnal skóre zápasu na 1:1. Myslibořice se dál tlačily do zakončení. V 70. minutě se udělalo černo před očima Jaroslava Kříže a všichni diváci věděli co bude následovat, dalším ostřejším zákrokem fauloval Tomáše Paláta a vysloužil si od paní Tormové také druhou žlutou kartu, kterou poslal svůj tým do dvojnásobného oslabení. Toho mohl využít Milan Pevný, poradil si s obranou i brankářem, toho však zaskočil na poslední chvíli na brankové čáře obránce. Závěrečný tlak hosté ustáli a odváží si z Myslibořic stejně jako Mohelno cenný bod za remízu.

Nejlepší hráči: Hynek Svoboda, Tomáš Kratochvíl - Martin Rous, Miloš Široký