Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Myslibořice - Kouty "B"

Myslibořice opět vítězně, Kouty si odvezly 5 branek..

Myslibořice - Kouty "B" 5:1 (3:1)

Branky: 8' Bohumil Mencák, 23' Miloš Mezlík, 37' Miroslav Ludvík, 73' Martin Čapoun, 88' Michal Šoustal - 2' Lukáš Diviš

Rozhodčí: Martin Sárkány

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Martin Čapoun "C", Lubomír Macháček, Tomáš Kratochvíl, Pavel Vejvoda - Miroslav Ludvík (60' Daniel Kunčík), Michal Šoustal, Stanislav Marek, Milan Pevný (46' Vojtěch Mrňa) - Miloš Mezlík, Bohumil Mencák (80' Lukáš Svoboda)

Sestava Kouty "B": Ondřej Veselý - Stanislav Čech, Lukáš Paiskr, Roman Komínek "C", Tomáš Riedl, Zdeněk Doležal, Tomáš Štveráček, Aleš Dočekal, Radim Veselý, Petr Dočekal (77' František Neuman), Lukáš Diviš

Žluté karty: 1:1

Diváků: 60

Ve druhém domácím utkání hostily Myslibořice rezervu Koutů. Domácí publikum schladil už ve 2. minutě hostující Lukáš Diviš, který střelou za vápnem vymetl šibenici Vodičkovi branky. Domácí hráče to však nijak nevykolejilo a pěknou akci po ose Šoustal  - Mezlík - Mencák, zakončoval samostatný nájezd poslední jmenovaný a srovnal skóre zápasu na 1:1. Ve 23. minutě to byl opět Bohumil Mencák, který  přehazoval hodně vyběhnutého brankáře Koutů Ondřeje Veselého, míč mířil do opuštěné brány, těsně před čárou ho ještě stihl z vypětí všech sil vytlačit jeden hostující obránce, jenže přímo na dobíhajícího Miloše Mezlíka, který otočil skóre zápasu. Ve 37. minutě si za obranu zaběhl Miroslav Ludvík a před brankou si počínal mazácky a podél brankáře zvýšil na 3:1 pro Myslibořice. Skóre mohl navýšit aktivní Bohumil Mencák, ale jeho lob skončil pouze na břevně a tak se šlo do kabin za stavu 3:1.

Druhý poločas hráli po větru Kouty, ale šance jim vítr nepřivál. V 70. minutě byl v pokutovém území faulován Miloš Mezlík a rozhodčí Sárkáni nařídil pokutový kop, kterého se ujal Martin Čapoun a bezpečně proměnil. Za stavu 4:1 už hosté zcela otevřeli obranu a nabízel se prostor pro rychlé brejky Myslibořic, ty však hasil brankář Veselý, který zneškodnil minimálně dva samostatné nájezdy. Konečnou tečku zápasu dal Michal Šoustal, kterému před prázdnou branku předložil míč stoper na výletě Lubomír Macháček. Myslibořice tak i po 4. zápase neztratily ani bod a v dalším kole zajíždějí do Radotic, který je na tom úplně stejně, takže o šlágr kola je postaráno.

Nejlepší hráči: Michal Šoustal, Bohumil Mencák - Tomáš Štveráček, Roman Komínek