Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Myslibořice z.s.

Myslibořice - Domamil

Myslibořice po třech zápasech bez výhry konečně zvítězily a získaly plný počet bodů..

Myslibořice - Domamil 5:1 (3:0)

Branky: 12' a 73' Miloš Mezlík, 13' a 77' Jakub Horák, 36' Bohumil Mencák - 55' Zdeněk Soukup

Rozhodčí: František Ošmera

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Pavel Vejvoda, Michal Šoustal, Tomáš Kratochvíl, Jiří Novák - Martin Čapoun "C" (66' Zdeněk Melán), Jakub Horák, Petr Kocáb (40' Lubomír Bačo), Miroslav Ludvík (83' David Šoustal) - Miloš Mezlík (80' Radek Trpišovský), Bohumil Mencák (88' Tomáš Palát)

Sestava Domamil: Pavel Polenda - Petr Šabatka (66' Josef Vyplašil), Milan Dvořák, Tomáš Vyskot, Josef Klíma (72' Bohumil Schlápota), Jan Růžička, Zdeněk Soukup, Michal Kovář (49' Tomáš Soukup), Radim Menčík "C", Petr Brus, Pavel Kovář

Žluté karty: 1:2

Diváků: 60

V dalším kole hostily Myslibořice zatím poslední celek tabulky a to Domamil. Tentokrát domácí nezaspaly začátek utkání a už ve 12. minutě po individuální akci protrhl střeleckou smůlu Miloš Mezlík a pěknou brankou otevřel gólový účet tohoto zápasu. O minutu později to bylo už 2:0, Miroslav Ludvík našel zpětnou přihrávkou omilostněného Jakuba Horáka a ten střelou k tyči navýšil skóre a hosté vypadali na ručník. Ještě do poločasu si na centr Jakuba Horáka naskočil nikým nehlídaný Bohumil Mencák a bylo to 3:0. Hosté hrozili hlavně ze středu pole a následně jejich rychlonozí útočníci zatápěli Myslibořické obraně. Do kabin se šlo za solidního tříbrankového náskoku domácích.

Do druhého poločasu vlétli hosté jako vyměnění a Myslibořice začaly mít problémy. Po chybě ve středu pole vyslal nejlepší hráč hostů kapitán Radim Menčík do brejku Zdeňka Soukupa a ten prostřelil Radka Vodičky a vykřesal naději na obrat. Hosté dál tlačili, ale kontaktní branky se nedočkali. Hru zklidnil až Zdeněk Melán, po jehož příchodu se vyrovnala hra ve středu zálohy. V 73. minutě Miloš Mezlík překvapil brankáře Domamily Pavla Polednu skrytou střelou přes obránce za šestnáctkou a definitivně zlomil odpor hostů. O chvíli později byl ve vápně faulován Jakub Horák a rozhodčí František Ošmera nařídil pokutový kop, kterého se ujal sám faulovaný a nabídnutou šancí nepohrdl a upravil skóre na konečných 5:1. Hattrick ještě do konce zápasu mohl dokonat Miloš Mezlík, ale po kličce brankáři z ostrého úhlu mířil pouze do tyče.

Nejlepší hráči: Jiří Novák, Jakub Horák - Radim Menčík, Petr Brus