Myslibořice se z Kralic n/O odvezly bod, stejně jako Kralice n/O na podzim z Myslibořic..

Branky: 15' Michal Šoustal - 22' Jaroslav Chadim

Sestava Myslibořice: Radek Vodička - Tomáš Pekárek (61' Bohumil Mencák), Tomáš Kratochvíl (86' Radek Trpišovský), Lubomír Macháček, Martin Čapoun "C" - Miroslav Ludvík (46' Vojtěch Čapoun), Petr Kocáb (77' Tomáš Palát), Michal Šoustal, Pavel Vejvoda - David Šoustal, Milan Pevný

Sestava Kralice n/O: Adam Krčál - Tomáš Chadim, Vladimír Polák "C", Martin Dymáček, Petr Němec, Miloš Široký, Jiří Kopeček, Aleš Kabátek (37' Jaroslav Kříž), Martin Lokaj, Jaroslav Chadim, Miroslav Péťa

Žluté karty: 1:2

Diváků: 40

K dalšímu utkání zajížděly Myslibořice do Kralic n/O, podzimní střetnutí dopadlo smírnou remízou 1:1 a dvěma červenými kartami pro Kralice n/O. Utkání začali lépe domácí Kralice, Myslibořice vstoupily do utkání bez rozcvičky a studení, neboť si zapomněli dresy doma a museli na ně čekat těsně do výkopu. Šanci v základní sestavě dostali opět mladí hráči. Ve 100 % šanci se ocitl domácí Jaroslav Chadim, ale odkrytou branku netrefil, o chvíli později nabídl opět prázdnou branku Jaroslav Chadim parťákovi z útoku Martinu Lokajovi, ale ani ten této tutovky nevyužil. Myslibořice jakoby se nemohly dostat do zápasu, ale těžký začátek přečkaly bez obdržené branky. Naopak v 15. minutě si parádně rozebrali domácí obranu Michal Šoustal s Milanem Pevným a první jmenovaný dával do prázdné branky na 0:1. Hořká pilulka pro domácí, kteří spálili 2-3 tutovky, nakonec se přece jen dočkali, ve 22. minutě se za vápnem uvolnil agilní Jaroslav Chadim a technickou střelou k pravé tyči Vodičkovi branky, napravil své zaváhání z úvodu zápasu. Pro Myslibořice mohlo být ještě hůř, poté co její obraně nevyšela ofsajdová past uháněli dva útočníci na osamoceného Vodičky, ten však bravurně vystihl přihrávku útočníků a zneškodnil další jistý gól. Brankář domácích se nenechal zahanbit a vytáhl pěkný zákrok proti střele Davida Šoustala. Domácí měli i další šanci, ale proti byl výborný Vodička a tak poločas skončil 1:1.

Druhý poločas už tak klidný jako ten první nebyl. Celé to začalo několika nepřesnými verdikty hlavního rozhodčího Vlastimila Vrzala na obou stranách. Ve druhém poločase už tlak domácích ochabl, možná i v důsledku několika střídáními, silnější lavičkou jako Myslibořice v tomto zápase se může v této soutěži pochlubit jen málo týmů. Slibnou šanci měl po dlouhém autovém vhazování Martin Čapoun, ale míč z malého vápna netrefil ideálně a těsně přestřelil. Poté mohli udeřit domácí, Martin Lokaj po brejku přehazoval vybíhajícího Vodičky, ale trefil pouze břevno. Poté se na hřišti hodně přitvrdilo, ale rozhodčí měl do kapsy hodně hluboko. V pokutovém území byl skluzem podražen střídající Bohumil Mencák, píšťalka rozhodčího zůstala němá. Celé to vyvrcholilo v 84. minutě, když domácí Martin Lokaj nevybíravým zákrokem zezadu poslal k zemi, bez jakékoliv šance zasáhnout míč, Tomáše Kratochvíla, ten musel vzápětí střídat. K udivení všech rozhodčí Vrzal vytáhl jen žlutý kartonek a na hřišti se okamžitě strhla mela. Vraťme se k fotbalu, na konci zápasu mohli brát všechny body domácí, při Radkovi Vodičkovi však v tomto zápase stálo štěstí a další břevno podrželo Myslibořice. Všechny body však mohli brát hosté, po závěrečné smyčce rohových kopů, ovšem Lubomír Macháček ani Bohumil Mencák netrefili branku a tak se body dělily.

Nejlepší hráči: Radek Vodička, Michal Šoustal - Jaroslav Chadim, Martin Lokaj