Sestava: Křivánek J. – Burian J. - Nováček J. - Ludvík M. – Vejvoda P. © - Novák J. – Filipec M. - Šoustal D. – Salák M. - Pachr P. – Cabejšek M.

Branky: Novák J. 3x, Filipec M., Vejvoda P., Ludvík M.

Rozhodčí: Svoboda

Report

V sobotu odpoledne jsme jeli hrát další zápas do Starče. Jen co jsme vyjeli z Myslibořic, tak začalo pršet a pršelo celou dobu co jsme hráli. Naštěstí hřiště ve Starči bylo kvalitně připraveno a tak se mohlo hrát.

Od začátku zápasu jsme měli územní převahu, ale opět jsme spalovali šance. Jednou se prosadil Míša Filipec, ale po skrumáži před naší brankou soupeř vyrovnal. Poločasové skóre 1:1 bylo asi spravedlivé.

Do druhé půle jsme vlétli a otěže zápasu si vzal do svých rukou Jirka Novák, který svými třemi góly soupeře dorazil. Nutno dodat, že na tyto tři góly dostal pěkné přihrávky. Na postupně podmáčeném terénu předvedl dobré zákroky i náš gólman Honza Křivánek.

Za předvedenou hru klukům děkujeme a doufáme, že nikdo z kluků po tomto zápase nebude nemocný, protože podmínky byly hodně těžké – zima a mokro.

Trenéři: Pekárek O., Horák J., Křivánek L., Vejvoda P.