Čáslavice-Sádek : Myslibořice

04.05.2014 14:36

0 : 17 (0 : 12)

Sestava : Křivánek J. – Burian J. - Nováček J. - Ludvík M. – Vejvoda P. © - Novák J. – Filipec M. - Mašeja D. – Šoustal D. – Salák M. – Pachr P – Denemarek D.

Branky : Vejvoda 5x, Pachr 2x, Salák 2x, Ludvík 2x, Denemarek 2x, Filipec 2x, Šoustal, Mašeja.

Rozhodčí: Pecka

Report

Do Čáslavic jsme jeli v plné síle a vše nasvědčovalo tomu, že si dovezeme tři body. V základní sestavě dostali možnost kluci, kteří si v minulém zápase tolik nezahráli a svým výkonem nezklamali.

Od začátku zápasu jsme měli územní i střeleckou převahu a skóre postupně navyšovalo až na poločasových 0:12. Kluci skvěle kombinovali, přenášeli hru a stříleli jednu branku za druhou.

V druhé půli už bylo u některých vidět, že si moc chtějí dát gól a to se projevilo na kvalitě hry. Přesto jsme ještě pár gólů přidali, a když Honza Křivánek chytil penaltu, udrželi jsme i čisté konto. Konečných 0:17 bylo ještě milosrdné, protože jsme ještě spoustu tutovek zahodili. Své by o tom mohl říct Dominik Denemarek, ale třeba si své trefy schovává na další zápasy.

Sice jsme vysoko a s přehledem vyhráli, ale je potřeba se vrátit na zem a další zápas začít s klidem a soustředěně.